KRS 0000084062

Dziękujemy Darczyńcom i Wolontariuszom

24.04.2007

Drodzy Przyjaciele!

W ostatnich dniach podsumowaliśmy ostatecznie rok ubiegły naszej pracy, rozsyłając do osób, które najhojniej wsparły naszą Fundację imienne listy z podziękowaniami. Rzecz jasna niemożliwym było wysłanie ich do wszystkich Darczyńców. Zdajemy sobie też sprawę, że nieczytelność wydruków bankowych, fakt, że niektóre osoby kilkakrotnie przesyłały większe sumy na konto Fundacji, i wreszcie to, że nad przygotowywaniem listów pracowała większa grupa osób, sprawią – iż niektórzy otrzymają kilka listów, a z kolei wiele osób, które na to zasłużyły – listu naszego nie dostanie. Przygotowujemy bazę danych naszych stałych Współpracowników, i za rok z pewnością będziemy funkcjonować sprawniej. Tą więc oficjalną drogą dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy nie szczędzili swoich pieniędzy i zaangażowania dla działań, wspólnie podejmowanych wraz z nami dla dobra środowiska ludzi gór.

Szczególne podziękowanie należy się wspierającej nas grupie Wolontariuszy, których praca (najczęściej anonimowa i w niewielkim stopniu widoczna na zewnątrz) umożliwia w ogóle pracę naszej Fundacji. Dziękujemy więc w szczególny sposób wszystkim pracownikom firmy Mount i sklepów firmowych HiMountain, którzy bezinteresownie poza swymi obowiązkami służbowymi pomagają nam co roku w dystrybucji naszych ulotek. W Akcję tę włączają się także kierownicy i ajenci schronisk tatrzańskich, ratownicy TOPR i inni. Dziękujemy także grupie osób, która odpowiadając na apel Artura Paszczaka i Jurka Natkańskiego poświęciła kilka dni pracy na przygotowanie i wysłanie naszych listów (łącznie 1700 przesyłek), o czym pisaliśmy powyżej, a którym nasze wyrazy wdzięczności możemy okazać imiennie; są to: p. Małgorzata Regulska, Paulina Lis, Miłosz Kruczek, Adam Kożuchowski „Szalony Smok”, Justyna Osińska, Ewa Bienkowska, Piotr Wilbik oraz rodzina Załuskich.

Ostatnie dni akcji 1% wciąż jeszcze trwają. Do lipca można dokonać korekty zeznania podatkowego. Apelujcie zatem do swych znajomych i przyjaciół o wsparcie naszej Fundacji.

Rada i Zarząd Fundacji

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan