KRS 0000084062

Regulamin Konkursu Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. J. Kukuczki o dotację na wyd. książki o tematyce alpinistycznej

29.12.2007

W dniu 19 grudnia odbyło się nieformalne spotkanie przedstawicieli nowowybranego Zarządu PZA (Kol. Słupińska i Kol. Morawski) z przedstawicielami Zarządu Fundacji (Kol. Natkański, Kol. Paszczak i Kol. Gradoń). W miłej przedświątecznej atmosferze rozmawiano o współpracy między związkiem i fundacją, która – jak wszystko na to wskazuje – będzie dobra i owocna.

Przy okazji, obecni na spotkaniu członkowie Zarządu Fundacji przyjęli, że można już podać do publicznej wiadomości jako oficjalny, dyskutowany przez kilka tygodni drogą mailową projekt Regulaminu Konkursu Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki o dotację na wydanie książki o tematyce alpinistycznej. Inicjatywa ta jest wynikiem napływających sukcesywnie do Fundacji próśb o dofinansowanie różnych wydawnictw. Uznaliśmy, że nie można zapewnić wystarczających środków na wszystkie zgłaszane publikacje, dotowanie tylko niektórych będzie niesprawiedliwe, zaś formuła konkursu, świetnie się sprawdzająca w wypadku Funduszu Zawady, pozwoli bez niepotrzebnych kontrowersji dotować najwartościowsze projekty. Czekamy zatem na zgłoszenia!

Regulamin prezentujemy w załączniku.

 Zarząd Fundacji

 

Załącznik Rozmiar
Regulamin Konkursu o dotację na wydanie książki o tematyce alpinistycznej.pdf 45.74 KB
Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan