KRS 0000084062

6. Reel Rock Film Tour 2011 Polska – 16 lutego, Kino Luna w Warszawie

13.02.2012

Reel Rock Film Tour to w świecie wspinaczkowym prawdziwa uczta dla miłośników filmów górskich. Od sześciu lat Reel Rock Film Tour pokazuje najciekawsze, najdziksze i najbardziej widowiskowe wyczyny wspinaczkowe i alpinistyczne jakie udało się zarejestrować w danym roku na taśmie filmowej.

Za ich produkcje odpowiedzialne są dwie amerykańskie firmy: Sender Films oraz Big UP Productions znane choćby z rewelacyjnych filmów wspinaczkowych (m.in. King Lines, Sharp End, First Ascents czy serii Dosage). W tym roku, dzięki nawiązaniu współpracy ze Studiem Filmowym Cinema Ensemble, możliwe stanie się obejrzenie filmów wchodzących w skład tegorocznego Reel Rock Film Tour także w Polsce.

Reel Rock Film Tour 2011 to sześć obrazów filmowych: legendarny wyścig po najlepszy czas na Nosie (El Capitan), historia cudownej 9-latki, która szturmem zdobywa świat bulderingu, zmagania Tommy’ego Caldwella na najtrudniejszej na świecie klasycznej drodze wielkościanowej, dzikie akrobacje szalonego slack-line’owca, który nie boi się niebezpiecznych wysokości, najbardziej odjechana wspinaczka lodowa wszechczasów oraz odyseja zimna na pakistańskim ośmiotysięczniku.

Reel Rock Film Tour 2011 odbędzie się 16.02.2012 roku w Kinie Luna, w Warszawie.
Bilety w cenie 17 zł już do nabycia w kasach Kina Luna.

Patrycja Konopka

Więcej informacji i program Festiwalu:
www.cinemaensemble.pl/reel-rock-tour-2011-polska-warszawa

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan