KRS 0000084062

Otwarte zawody boulderowe pod honorowym patronatem Fundacji Kukuczki.

12.04.2013

20 kwietnia na warszawskiej Arenie Wspinaczkowej Wgórę.

Do pokonania będą 24 przystawki eliminacyjne, które przygotuje ekipa routesetterów kierowanych przez Adama Pustelnika. Zawodnicy, którzy przejdą do finału, zmierzą się z 4 boulderami. Różnorodność przystawek pozwoli każdemu wspinaczowi sprawdzić formę przed sezonem.

Serdecznie zapraszam do udziału w tej imprezie, skierowanej do wszystkich, niezależnie od poziomu. W eliminacjach na startujących czekać będą 24 bouldery, podzielone na 3 poziomy trudności, tak aby każdy mógł się powspinać tego dnia. Będzie więc 8 boulderów łatwych, 8 mniej łatwych i 8 wcale nie łatwych. A dla głodnych sportowych emocji, lubiących rywalizację i tych którzy chcą pokazać, kto najlepiej przepracował zimę, mamy trudne boulderu finałowe.– mówi Adam Kierownik sportowy zawodów – Adam Pustelnik.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody pieniężne, a wśród wszystkich zostaną rozlosowane nagrody. Wsparcia finansowego przy organizacji zawodów udzielił Partner Zawodów – Totalizator Sportowy Sp. z o. o – właściciel marki LOTTO.

Współorganizatorami zawodów są Klub Wysokogórski Warszawa oraz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny – w czasie zawodów, na specjalnych stoiskach, będzie można zapoznać się z działalnością klubów oraz skorzystać (o ile pogoda pozwoli) z atrakcji okołowspinaczkowych w ogródku.

Więcej informacji o zawodach oraz zapisy na: https://www.wgore.arenarozrywki.pl/zawody

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan