KRS 0000084062

„Góry wartości” – 20 maja – spotkanie z Ryszardem Pawłowskim

14.05.2013

Zapisy na listę uczestników spotkania: czwartek 16 maja od godz. 15.00 W poniedziałek, 20 maja, o godzinie 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Góry wartości”. Ostatnim w tym roku gościem Centrum Myśli Jana Pawła II będzie Ryszard Pawłowski.

Ryszard Pawłowski – polski taternik, alpinista i himalaista, również instruktor i przewodnik górski. Uczestnik ponad stu wypraw w góry świata, czterokrotny zdobywca Mount Everest’u (jako pierwszy i jedyny z Polaków dokonał tylu wejść) i 9 innych ośmiotysięcznych szczytów. Członek The Explorers Club. „Góry wartości” pod Patronatem Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej.

Tytuł „Góry wartości” symbolizuje trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Termin: 20 maja Godzina: 18.30 Miejsce: I piętro, Centrum Myśli Jana Pawła II Adres: ul. Foksal 11, Warszawa Pomysłodawcą i organizatorem spotkań z cyklu „Góry wartości” jest Centrum Myśli Jana Pawła II.

Informacja od organizatora: do wzięcia udziału w spotkaniu obowiązują zapisy. Lista pojawi się na stronie https://www.centrumjp2.pl w czwartek, 16 maja o godz. 15.00

Patrycja Konopka

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan