KRS 0000084062

„Góry wartości” – 12 listopada – gościem spotkania będzie Darek Załuski

02.11.2013

Bohaterem pierwszego spotkania w nowym sezonie Cyklu „Góry Wartości” będzie Dariusz Załuski- taternik, alpinista, himalaista, autor zdjęć, scenarzysta i reżyser wielu filmów o tematyce górskiej. Zdobywca pięciu ośmiotysięczników, w tym K2 oraz dwukrotnie Mount Everest.

Podczas spotkania wyświetlony zostanie film pt:  „Two on K2”.

„Góry wartości” pod Patronatem Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej. Tytuł „Góry wartości” symbolizuje trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia.

Pomysłodawcą i organizatorem spotkań z cyklu „Góry wartości” jest Centrum Myśli Jana Pawła II.Pomysłodawcą i organizatorem spotkań jest Centrum Myśli Jana Pawła II.
Informacja od organizatora: w czwartek, 7 listopada, o godz. 15.00, na stronie https://www.centrumjp2.pl/aktualnosci/gory-wartosci-i-film/ pojawi się lista pozwalająca zapisać się na spotkanie. Pierwsze 160 osób otrzyma mailowe potwierdzenie, będące jednocześnie wejściówką.

Zapraszamy!

Patrycja Konopka

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan