KRS 0000084062

TRAVELERY 2013 – ostatni tydzień na oddanie głosu

13.04.2014

Ósma edycja konkursu TRAVELERY zbliża się do rozstrzygnięcia. Zwycięzców w kategorii Podróż roku (tegoroczna nowość) wybierają czytelnicy magazynu National Geographic Traveler poprzez aplikację na stronie www.travelery.national-geographic.pl. Nagrody podróżnicze w Polsce zostaną wręczone już w maju.

TRAVELERY, zwane „podróżniczymi Oscarami”, zostaną tradycyjnie przyznane w sześciu kategoriach:

Dodatkowo redakcja magazynu przyzna Bilet na przyszłość –grant w wysokości 10 tysięcy złotych na realizację projektu podróżniczo-badawczego, którego celem jest lepsze zrozumienie współczesnego świata. Każdy, kto chce powalczyć o grant, może zgłosić projekt wyprawy do 22 kwietnia za pośrednictwem strony www.travelery.nationalgeographic.pl.

Wręczona zostanie również nagroda specjalna Grand Prix – za całokształt dokonań podróżniczych, naukowych lub eksploracyjnych oraz wierność życiowej pasji. Zwycięzcy w kategorii Podróż roku zostaną wyłonieni poprzez głosowanie online. Głosowanie potrwa jeszcze do 22 kwietnia.

Wśród nominowanych w kategorii Wyczyn roku (za pionierskie podjęcie wyjątkowego wyzwania w dziedzinie podróży, eksploracji lub sportów ekstremalnych) znaleźli się:

Szczegółowe informacje o konkursie (w tym nominowani we wszystkich kategoriach) oraz regulamin na stronie: www.national-geographic.pl.

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan