KRS 0000084062

Jak wydajemy Wasze pieniądze. Podsumowanie pracy Fundacji Kukuczki w II. półroczu 2014r

23.12.2014

Zarząd fundacji podjął wiele istotnych decyzji finansowych. We wrześniu wspomogliśmy kwotą 3 000 zł leczenie Ewy Czuchry borykającej się z powikłaniami po wypadku w górach. Ewa uprawiała amatorsko wspinaczkę skałkową i górską, oraz narciarstwo wysokogórskie (startowała w zawodach, dwa razy była pierwsza w klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów a raz druga).
fundacjakukuczki…

Również we wrześniu zdecydowaliśmy o kolejnym już dofinansowaniu Konferencji Medycyny Górskiej organizowanej m. in. przez Komisję Medyczną PZA. IV edycja Konferencji otrzymała od Fundacji 1 000 zł. www.pza.org.pl/news…

W październiku zarząd Fundacji formalnie przyjął uchwałę o przekazaniu środków zebranych ze zbiórki 1% podatku za 2013 rok. Na cele dedykowane beneficjentom Fundacji wpłynęło ponad 255 tys. zł z czego najwięcej środków zebrały odpowiednio: akcja „Nasze Skały”, rodzina Maćka Berbeki oraz akcja „Zaginieni na Kazbeku”
fundacjakukuczki…

Przełom października i listopada to tradycyjnie już czas decyzji o przyznaniu przez Fundację grantów – dofinansowań w ramach Funduszu im. Andrzeja Zawady. Pieniądze otrzymują organizatorzy wypraw i wyjazdów zaplanowanych na okres do marca 2015 roku / mających wybitne walory sportowe.

Dofinansowanie w ramach Funduszu im. Andrzeja Zawady otrzymali:

Na początku listopada przyznaliśmy dodatkowe środki w wys. 14 000zł akcji „Nasze Skały” na reekipowanie Pochylca II i tablice informacyjne w sektorach skalnych oraz 4 000 zł na pokrycie części kosztów remontu COS Betlejemka.

Jesień była również gorącym okresem dla wolontariuszek i wolontariuszy Fundacji. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu byliśmy aktywnie obecni podczas:

Zarząd Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki dziękuje za Wasze nieustające wsparcie.

Zarząd Fundacji

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan