KRS 0000084062

Przekaż 1 % swojego podatku Naszym Skałom

26.04.2017

To już ostatnie dni rozliczeń z urzędami skarbowymi zeszłorocznych dochodów. Wielu z nas wypełniając zeznanie podatkowe przekazuje 1% podatku na jakiś szczytny cel.

To ważne, by pomagać potrzebującym. I szlachetne. Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”, widząc jak wiele jest poważniejszych potrzeb, dość rzadko prosi o pieniądze z tego źródła, mimo że są najważniejszym, a właściwe prawie jedynym filarem jej funkcjonowania. Zamiast tego, co jakiś czas przekazujemy Wam informacje, co udało się „Naszym Skałom” załatwić dobrego dla polskiego wspinania skalnego. Ale skoro zostało kilka dni, i nie rozliczyli się jeszcze tylko niezdecydowani, bardzo prosimy Was o przekazanie 1% podatku właśnie nam. Nie będą to stracone pieniądze, obiecujemy.

By wspomóc IŚW „Nasze Skały”, w formularzu zeznania rocznego, w rubryce przewidzianej dla przekazania 1 %, prosimy o wpisanie nr KRS 0000084062 (Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki), a w rubryce cel szczegółowy wpisać „NASZE SKAŁY”.

Dziękujemy
IŚW „Nasze Skały”

Bezpieczny Kazbek
Polski Związek Alpinizmu Klub Wysokogórki Warszawa
wspinanie.pl brytan