Bieg Górski Artura Hajzera ” Słonia” w Warszawie

23.06.2022

Już po raz kolejny Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki organizuje Bieg Górski Artura Hajzera – „Słonia”.
Poświęcony on jest pamięci Artura Hajzera – który zginął w 2013 roku podczas wspinaczki na Gasherbrum I. Artur był zdobywcą 7 ośmiotysięczników w Himalajach i Karakorum, twórcą programu pod nazwą Polski Himalaizm Zimowy Fundacji Kukuczki i Polskiego Związku Alpinizmu.
Bieg standardowo odbędzie się na Kopie Cwila na warszawskim Ursynowie. Rezerwujcie datę i przybywajcie tłumnie 6 lipca 2022 roku aby uczcić wspaniałego himalaistę!
Dystans biegu-5,5km, pomiar czasu, rywalizacja w grupach wiekowych i ogólna.
Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe medale, wodę i słodycze.

Zapisy oraz regulamin pod linkiem: https://dostartu.pl/bieg-gorski-artura-hajzera-s-onia-v7625

Podczas imprezy nieomylne pomiary czasu zapewni ENTRE Timing, medycznie zabezpieczy niezawodny Medyk Rescue Team -Bezpieczny Kazbek fotograficznie obsłuży Maratończyk.pl a bezpłatnych porad udzieli Paweł z Fit Coach Family. Bieg organizowany jest we współpracy z wydziałem Sportu Urzędu Dzielnicowego Ursynów m. St. Warszawy

Bezpieczny Kazbek